Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Terenowy koordynator ds. personalnych

  • Ełk, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 06.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała ​nasza pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku ​prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

    Do zespołu HR Aptek Gemini poszukujemy aktualnie osób odpowiedzialnych za koordynowanie wszystkich procesów HR w terenie. W ramach współpracy z Kierownikami Regionalnymi odpowiedzialnymi za Apteki Stacjonarne. Będą to cztery niezależne regiony, do których szukamy 4 doświadczonych osób:

    1. REGION płn-wsch: obszar Gdańsk, Olsztyn, Ełk, Białystok, Brodnica
    2. REGION płd-wsch: obszar Rzeszów, Radom, Lublin, Warszawa
    3. REGION Płd- zach: obszar Kraków, Częstochowa, Opole, Wrocław
    4. REGION płn- zach: obszar Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Bydgoszcz, Toruń

    Zadania:

    • Aktywne poszukiwanie i zatrudnianie najlepszych pracowników
    • Wsparcie kierowników w prowadzeniu procesu rekrutacji na wszystkie stanowiska w podległym obszarze (pomoc apteczna, technik farmaceutyczny, magister, Kierownik apteki)
    • Wsparcie kadry menadżerskiej w zakresie prawa pracy, rozwiązań i narzędzi HR, komunikacji a także wsparcie w procesie przeprowadzania zmian oraz w rozwiązywaniu bieżących problemów i podejmowaniu decyzji personalnych
    • Koordynacja i wdrażanie ogólnofirmowych procesów i projektów HR (np. w zakresie zarządzania wynikami pracy, dobrych praktyk managerskich)
    • Zapewnienie płynnej i skutecznej realizacji procesów: rekrutacji, zatrudnienia, onboardingu i rozwoju personelu

    Oczekiwania:

    • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego zdobytego w zespole HR jako specjalista, HR Biznes Partner lub w zespole sprzedaży na stanowisku kierowniczym
    • Znajomość prawa pracy szczególnie w zakresie nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy oraz relacji pracowniczych
    • Doskonałe zdolności komunikacyjne i otwartość na współpracę
    • Doskonała organizacja pracy
    • Gotowość do częstych podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Elastyczny czas pracy, samodzielne planowanie pracy
    • Samochód służbowy do użytku prywatnego
    • Narzędzia pracy: telefon, laptop
    • Umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    1. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gemini Polska z siedzibą w Gdańsku, KRS 0000595778, w celu prowadzenia bazy danych kandydatów do obecnej rekrutacji do Gemini lub innych spółek z grupy franczyzowej Gemini i kontaktowania się ze mną w sprawach prowadzonych rekrutacji."

    2. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej na poczet przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gemini Polska z siedzibą w Gdańsku, KRS 0000595778, w celu prowadzenia bazy danych kandydatów do przyszłych rekrutacji do Gemini lub innych spółek z grupy franczyzowej Gemini i kontaktowania się ze mną w sprawach prowadzonych rekrutacji."

    Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie: https://www.aptekigemini.pl/rekrutacja