Oferta pracy

Terenowy Likwidator Szkód Korporacyjnych

PREMIUM LIKWIDACJA SZKÓDO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma specjalizująca się w likwidacji szkód majątkowych – PREMIUM LIKWIDACJA SZKÓD, poszukuje osób do współpracy w zakresie terenowej likwidacji szkód korporacyjnych.

Zadania do realizacji:

  • Mobilna likwidacja szkód korporacyjnych z wykorzystaniem własnego środka transportu oraz z użyciem własnych urządzeń pomiarowych i innych narzędzi niezbędnych do  wykonywania czynności w tym zakresie ;
  • Wykonywanie dokumentacji zdjęciowej przedmiotu szkody;
  • Sporządzanie protokołu szkody;
  • Przeprowadzanie technicznej likwidacji szkód zgodnie z przekazanymi wytycznymi;
  • Dbałość o terminową realizację zadań.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w likwidacji szkód korporacyjnych (szkód złożonych) – dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie merytorycznej likwidacji szkód;
  • Mile widziane będzie doświadczenie/wykształcenie w dziedzinie budownictwa, budowy maszyn i urządzeń, pożarnictwa;
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;
  • Dociekliwość i szczegółowość podczas wykonywania oględzin miejsca szkody;
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę współpracy
  • Cykliczne szkolenia w celu poszerzania wiedzy i umiejętności
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy