Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Terenowy likwidator szkód majątkowych i komunikacyjnych

KAMA 24 Adam Cibor

3 0007 000 brutto / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Mając na uwadze profesjonalne wykonywanie powierzonych zleceń, nasze oczekiwania od Państwa to m.in.:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z terenową likwidacją szkód majątkowych lub komunikacyjnych,

  • Bardzo dobra znajomość zasad z dziedziny budownictwa,

  • Własna działalność gospodarcza,

  • Własny środek transportu,

  • Własny sprzęt fotograficzny, mierniczy oraz komputerowy,

  • Dobra znajomość obsługi komputera m.in. oprogramowania MS Office,

  • Szczegółowość przy wypełnianiu dokumentacji papierowej,

  • Dyspozycyjność, rzetelność oraz terminowość,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Znajomość zasad kosztorysowania robót remontowo-budowlanych,

  • Mile widziana umiejętność kosztorysowania robót remontowo-budowlanych.

Nasze wymagania

  • Przekazywanie zleceń Terenowej Likwidacji Szkód,

  • Stałe konsultacje w przypadku zleceń wymagających zasięgnięcia porady,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

O nas

KAMA 24 Adam Cibor zajmuję się świadczeniem usług w zakresie likwidacji szkód majątkowych. Współpracujemy z wieloma dominującymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeń.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy Terenowych Likwidatorów Szkód Majątkowych i Komunikacyjnych z całej Polski.