Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Terenowy Opiekun Klienta

NOVAMED.PL O firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie partnerskich relacji z aptekami,

  • zarządzanie (doradztwo) kategorią sprzętu medycznego w aptece,

  • pozyskiwanie nowych Klientów i rozwój rynku FMQOTC MD,

  • realizowanie strategii sprzedaży,

  • reprezentowanie firmy na konferencjach medycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe,

  • wymagane doświadczenie w sprzedaży,

  • zorientowanie na wynik biznesowy,

  • umiejętności społeczne, komunikacja, budowanie pozytywnych relacji interpersonalnych,

  • szybkość uczenia się,

  • motywacja i zaangażowanie do pracy oraz poczucie humoru.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość tworzenia nowatorskiego systemu współpracy z aptekami opartego na zarządzaniu kategorią produktów,

  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (stała pensja + prowizja od sprzedaży),

  • narzędzia pracy (samochód, telefon),

  • możliwość awansu w dynamicznie rozwijającym się zespole – opracowana ścieżka kariery zawodowej,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji – system szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

NOVAMED.PL

Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem – Lider Rynku OTC Fast Moving Quality Medical Devices.

Przewiń do profilu firmy