Logo Pracuj.pl

Terenowy Opiekun Klienta

NOVAMED.PLO firmie

5 000–7 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie partnerskich relacji z aptekami,
  • zarządzanie (doradztwo) kategorią sprzętu medycznego w aptece,
  • pozyskiwanie nowych Klientów i rozwój rynku FMQOTC MD,
  • realizowanie strategii sprzedaży,
  • reprezentowanie firmy na konferencjach medycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe,
  • wymagane doświadczenie w sprzedaży,
  • zorientowanie na wynik biznesowy,
  • umiejętności społeczne, komunikacja, budowanie pozytywnych relacji interpersonalnych,
  • szybkość uczenia się,
  • motywacja i zaangażowanie do pracy oraz poczucie humoru.

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość tworzenia nowatorskiego systemu współpracy z aptekami opartego na zarządzaniu kategorią produktów,
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (stała pensja + prowizja od sprzedaży),
  • narzędzia pracy (samochód, telefon),
  • możliwość awansu w dynamicznie rozwijającym się zespole – opracowana ścieżka kariery zawodowej,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji – system szkoleń.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem – Lider Rynku OTC Fast Moving Quality Medical Devices.

Terenowy Opiekun Klienta, Warszawa