Oferta pracy

Terenowy Przedstawiciel Handlowy

Grafton Recruitment

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

naszego klienta, amerykańskiej firmy z branży produkcyjnej farb oraz powłok.

Obszar sprzedażowy: województwo pomorskie oraz części warmińsko-mazurskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i wprowadzanie nowych produktów do dystrybucji w obszarze województwa pomorskiego oraz części warmińsko-mazurskiego;

  • Dbałość o dobre relacje z klientami;

  • Rozwijanie sieci dystrybucyjnej poprzez pozyskiwanie nowych punktów sprzedaż;

  • Raportowanie i analiza sprzedaży;

  • Dbanie o dostępność produktów na rynku oraz ekspozycję.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (min. 2 lata);

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • Orientacja na relacje z klientami;

  • Umiejętności negocjacji;

  • Prawo jazdy kategorii B.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników;

  • Laptop służbowy;

  • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego);

  • Telefon służbowy;

  • Wiele możliwości rozwoju poprzez szkolenia handlowe i produktowe.

  • Benefity

  • Samochód służbowy

  • Telefon służbowy

  • Laptop służbowy

  • Szkolenia

  • Premie

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy