Logo Pracuj.pl

Terenowy Przedstawiciel Handlowy w Dziale Wynajmu

RIWAL POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Polkowice
    Polkowice, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów z branży budowlanej poprzez ofertowanie, negocjowanie warunków oraz doradztwo techniczne w zakresie wynajmu maszyn
  • Monitorowanie rynku inwestycji budowlanych i rozwijanie długoterminowych relacji z Generalnymi Wykonawcami i podwykonawcami
  • Pozyskiwanie klientów z branży przemysłowej oraz innych sektorów gospodarki
  • Ścisła współpraca i koordynacja realizacji zamówień z biurem obsługi klienta, serwisem oraz działem transportu
  • Wykorzystanie pełnego potencjału narzędzi wsparcia sprzedaży w tym CRM
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe w podległym regionie

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B min. 2 lata (niekonieczne w branży budowlanej)
  • Umiejętności sprzedaży i negocjacji handlowych
  • Chęci rozwoju i zdobywania wiedzy w branży wynajmu maszyn
  • Umiejętności efektywnego planowania i organizacji pracy
  • Silnej motywacji do osiągniecia wyników sprzedażowych
  • Gotowości do pracy zarówno w terenie jak i siedzibach naszych klientów
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Miesięczny system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami sprzedaży bez określonego górnego limitu
  • Kompleksowy program wdrożenia, szkolenia produktowe oraz szkolenia handlowe
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon oraz laptop
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, dostęp do grupowego ubezpieczenia, program poleceń pracowników, prezenty
  • świąteczne, bonusy za ponadprzeciętne wyniki, uprawnienia UDT)
  • Międzynarodowe standardy pracy oraz stabilne zatrudnienie u lidera, a także specjalisty w branży podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • work-life balance
  • samochód służbowy, telefon oraz laptop

RIWAL POLAND sp. z o.o.

RIWAL specjalizuje się w zapewnieniu bezpiecznej i wydajnej pracy na wysokości. Jesteśmy liderem rynku podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych w wielu krajach Europy i Świata. Z flotą ponad 18 000 maszyn w 70 krajach zatrudniamy ponad 2350 pracowników. Niezależnie czy dotyczy to wynajmu czy sprzedaży maszyn, służymy pomocą każdej firmie, od międzynarodowych korporacji przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Naszym celem w procesach rekrutacyjnych jest poszukiwanie osób zaangażowanych, pozytywnie nastawionych i konsekwentnie dążących do osiągania sukcesu. Dla nas Twój Talent ma znaczenie. Chcemy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Chętnie wiązali się z firmą i pozostawali z RIWAL na dłużej. Cenisz sobie stabilizację i pozytywnie nastawiony do pracy Zespół aplikuj do nas.

Terenowy Przedstawiciel Handlowy w Dziale Wynajmu, Polkowice