Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Terenowy Przedstawiciel Handlowy w sektorze rolniczym

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AGRO PATENT Sp. z o.o.

    AGRO PATENT firma handlowa w branży rolniczej, dystrybutor nawozów mineralnych, środków do produkcji rolnej oraz maszyn rolniczych - w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    (powiat jarosławski, przemyski, przeworski)

     Zadania:

    • nawiązywanie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych ze stałymi i nowo pozyskanymi klientami
    • profesjonalna obsługa klientów oraz doradztwo w procesie sprzedaży
    • przygotowywanie ofert zgodnie z potrzebami i zapytaniami klientów
    • przyjmowanie, potwierdzanie oraz realizacja zamówień
    • realizacja planów sprzedażowych

    Wymagania:

    • wykształcenie rolnicze lub min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość zagadnień związanych z uprawą i nawożeniem roślin
    • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
    • doskonała organizacja czasu pracy
    • samodzielność, determinacja w działaniu
    • znajomość obsługi pakietu MS Office
    • gotowość do pracy w terenie
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz czytelny system premiowy
    • pracę w młodym ambitnym zespole
    • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGRO PATENT Sp. z o.o. z siedzibą  ul. Elizy Orzeszkowej 3 , 37-550 Radymno dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

                          Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.