Terenowy Sprzedawca Części

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.O firmie

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Sierpecka 85

Drobin

Jesteśmy największym w Polsce autoryzowanym dealerem marki JOHN DEERE. Posiadamy 7 nowoczesnych oddziałów (w Chełmnie, Człuchowie, Pszczółkach, Nowej Dąbrowie, Inowrocławiu, Lisim Ogonie oraz Drobinie) z punktami serwisowymi i sprzedażą części.

Nasz zespół to 140- osobowa grupa niesamowitych indywidualności. . Dzięki wspólnemu zaangażowaniu dbamy o zadowolenie klientów na naszym obszarze działania. Satysfakcja oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu i uczciwości są dla nas najważniejsze. Usługi rolnicze, Maszyny używane, Sprawny serwis, dostępność części i najlepsi handlowcy w Polsce - To My !!

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Drobin

Zadania na stanowisku

  • analiza potrzeb i doradzanie klientom w zakresie doboru części zamiennych do maszyn rolniczych na terenie powiatów: rypińskiego, lipnowskiego, sierpeckiego, płockiego i włocławskiego.
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz bieżącą obsługę powierzonej bazy klientów
  • dostarczanie produktów bezpośrednio do klienta
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
  • uczestnictwo w targach i wystawach branżowych
  • raportowanie wyników pracy

Będziesz odpowiedzialny za:

  • dyspozycyjność
  • wykształcenie kierunkowe (preferowane rolnicze, samochodowe, mechaniczne)
  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • nastawienie na wyniki i realizację celów
  • gotowość do pracy w elastycznych godzinach
  • prawo jazdy kat B- warunek konieczny
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • Praca w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Szkolenia
  • Samochód służbowy i wszystkie narzędzia pracy

Dołącz do naszego zespołu
i sprawdź jak pracuje się w Agro-Sieć Maszyny!!!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji ,prowadzonych przez AGRO-SIEĆ MASZYNY z siedzibą w Chełmnie (Zgodnie z art.13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r., dalej RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy