Terenowy Technik Serwisu Instalacji Niskoprądowych (CCTV, KD, LAN, PPOŻ, SSWiN)

Signal Group sp. z o.o. sp.k.

7 5008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemów instalacji niskoprądowych, elektryki, teletechniki, sieci LAN, CCTV, KD, PPOŻ, SSWiN, itd w obiektach naszych Klientów na przydzielonym terenie

  • wykonywanie prac instalatorskich, serwisowych oraz konserwacyjnych (czyszczenia, przeglądy)

  • usuwanie awarii

  • sporadycznie montaż w nowych obiektach

  • realizacja obiektów testowych

Nasze wymagania

  • umiejętność wykonywania instalacji niskoprądowych SSWiN, CCTV, kontroli dostępu, itd.

  • wiedza ogólna dotyczącą urządzeń systemów SSWiN, CCTV

  • rozumienie dokumentacji technicznej

  • obsługa komputera wraz z aplikacjami biurowymi

  • uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1 kV

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • licencja pracownika zabezpieczenia technicznego

  • uprawnienia na teleskopowe lub nożycowe podesty ruchome (zwyżki / podnośniki

To oferujemy

  • płatny urlop

  • samochód służbowy wraz z pełnym wyposażeniem

  • stałą współpracę

  • stabilne wynagrodzenie podstawowe plus premia

  • przydzielony teren działania (ok 100km od miejsca zamieszkania) - nie wymagane są delegacje

  • wynagrodzenie: umowa B2B 7500 netto plus premia

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 28 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Przewiń do profilu firmy