Oferta pracy

Territory Manager

ECOLAB Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie wspólnych działań w celu pozyskiwania nowych klientów

  • Wsparcie merytoryczne podczas wizyt u klientów

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie gamy produktowej

  • Tworzenie planu pracy wraz dystrybutorami

  • Zarzadzanie siecią dystrybucji

  • Tworzenie strategii oraz planów sprzedażowych

  • Współudział w przygotowaniu budżetu sprzedażowego

  • Raportowanie działań w systemie CRM

  • Wizytowanie klientów celem wsparcia merytorycznego w zakresie aplikacji produktów

  • Współudział w realizacji dużych projektów

  • Pomoc w szybkim rozwiązywaniu awaryjnych sytuacji

  • Reprezentowanie firmy na targach oraz w wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego związanego z bezpośrednią pracą z klientami , B2B, znajomość rynku HoReCa

  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz noclegów poza miejscem zamieszkania, na terenie województw: Małopolskie, Świętokrzyskie oraz Podkarpackie

  • Preferowana lokalizacja: województwo Małopolskie/Kraków

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

To oferujemy

  • Zapewniamy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premie zależne od osiąganych wyników oraz pakiet socjalny: dodatkowa opieka medyczna na wysokim poziomie, profesjonalne szkolenia, nauka języków obcych

  • Oferujemy ciekawą i odpowiedzialną i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zapewniamy wszystkie narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop i inne

  • Wsparcie i pomoc doświadczonego zespołu – pracujesz samodzielnie, ale nie zostajesz sam

See how Ecolab helps make 27% of the world’s processed food safe. In Food & Beverage, you’ll help a wide variety of food, beverage, and brewery processors manage the increasing risks of foodborne illness and contamination. By providing cleaning and sanitizing programs, animal care products, antimicrobial food tissue treatment and many other operational efficiency and product quality programs, Food & Beverage offers the opportunity to work with a combination of innovation and world-class service.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do wiodącego w branży zespołu Healthcare w Ecolab jako Territory Manager (województwo małopolskie).

Naszym celem jest dostarczanie pracownikom służby zdrowia innowacyjnych rozwiązań w zakresie zapobiegania zakażeniom, zwiększania wydajności i zmniejszania ryzyka zakażeń szpitalnych.