Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Territory Manager

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 19.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Pharma & Medical Devices tworzą konsultanci rekrutujący do szeroko pojętej branży farmaceutycznej oraz sprzętu medycznego. Realizowane projekty dotyczą głównie obszarów sprzedaży, marketingu, medycznego, pharmacovigilance, badań klinicznych, refundacji, rejestracji, rozwoju biznesu i innych. Nasi klienci to firmy: farmaceutyczne innowacyjne i generyczne, dystrybutorzy farmaceutyczni, sieci apteczne, międzynarodowe koncerny i firmy polskie, producenci i dystrybutorzy sprzętu medycznego, firmy CRO, firmy z obszaru Life Science i diagnostyki.

    Naszym klientem jest znany międzynarodowy producent sprzętu medycznego oraz wyrobów medycznych, w tym opatrunków specjalistycznych sprzedawanych w lecznictwie zamkniętym. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje on Territory Managera.

    MK/SN/1747

    Zakres obowiązków:

    • Teren: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie;
    • Realizacja celów sprzedażowych firmy;
    • Pozyskiwanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientem w zamkniętym kanale szpitalnym;
    • Przygotowywanie ofert przetargowych, negocjowanie ofert handlowych;
    • Odpowiednie zarządzanie podległym terytorium handlowym;
    • Pozyskiwanie wiedzy na temat klientów, potencjału biznesowego oraz działań konkurencji;
    • Miesięczne raportowanie sprzedaży, perspektyw biznesowych oraz działań konkurencji;
    • Aktywny monitoring i udział w przetargach na podległym terenie;
    • Śledzenie wszystkich potencjalnych klientów, ich zapytań oraz próśb o pomoc w celu zapewnienia maksymalizacji możliwości sprzedaży.

    Oczekiwania:

    • Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Doświadczenie we współpracy z apteką szpitalną;
    • Praktyczna wiedza dotycząca przetargów i zamówień publicznych;
    • Znajomość pakietu MS Office;
    • Prawo jazdy kategorii B;
    • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie będzie dodatkowym atutem

    Nasz Klient oferuje:

    • Samodzielną, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusowy;
    • Pakiet benefitów;
    • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl