Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Territory Manager

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 31.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DENTSPLY Implants jest wiodącym producentem i dystrybutorem implantów oraz biomateriałów.

    Nasza szeroka gama produktów pomaga lekarzom dbać o higienie jamy ustnej ich pacjentów. Produkty Dentsply stosowane są we wszystkich specjalizacjach stomatologii: ortodoncji, endodoncji i implantologii. Potężne siły sprzedażowe zajmują się wprowadzaniem innowacyjnych produktów na rynek na całym świecie. Ponad 2800 zespół utrzymuje bliskie relacje z lekarzami różnych specjalizacji, którzy korzystają z naszych rozwiązań produktowych, aby zaspokoić potrzeby zdrowotne swoich pacjentów. Dzięki obecności w ponad 120 krajach, pacjenci i lekarze praktycznie na całym świecie polegają na Dentsply w zakresie dostarczania rozwiązań stomatologicznych i opieki zdrowotnej ze szczególnym naciskiem na jakość, innowacyjność i usługi.

     W związku z dynamicznym rozwojem Dentsply Implants, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: woj. łodzkie, świętokrzyskie

    Obowiązki:

    • Realizacja planu sprzedażowego
    • Budowanie relacji z lekarzami oraz sprzedaż produktów do gabinetów stomatologicznych i implantologicznych na terenie województwa łodzkiego oraz świetokrzyskiego
    • Organizacja szkoleń oraz prezentacji dla lekarzy oraz personelu w klinice
    • Udział w konferencjach i targach branżowych
    • Działalność zgodna ze standardami firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wyksztalcenia wyższego
    • Min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży w branży stomatologicznej lub medycznej popartej  wynikami sprzedażowymi
    • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych
    • Kreatywnosci i nastawienia na osiąganie wyznaczonego celu
    • Samodzielności w działaniu oraz doskonałej organizacji pracy
    • Gotowości do częstych podróży służbowych
    • Prawo jazdy kat.B
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

    Oferujemy:

    • Interesująca i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
    • Dużą samodzielność
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz interesujący system szkoleń
    • Narzędzia pracy – samochód, telefon, laptop

    Odpowiedz na naszą ofertę i wyślij CV ze zdjęciem klikając na przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.

    W tytule wiadomości podaj numer referencyjny.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)