Logo Pracuj.pl

Territory Sales Manager - kardiologia inwazyjna

Antal Pharma & Medical DevicesO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Masz doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego?

Specjalizujesz się w kardiologii interwencyjnej?

Jeśli na powyższe pytanie odpowiedź brzmi TAK - aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych firmy;
  • Pozyskanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientem;
  • Prezentacja produktów, oraz uczestnictwo w zabiegach;
  • Wsparcie obecnych klientów przy użytkowaniu produktów firmy;
  • Przygotowywanie ofert przetargowych, negocjowanie ofert handlowych;
  • Odpowiednie zarządzanie podległym terytorium handlowym

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego w zakresie kardiologii interwencyjnej i/lub kardiochirurgii;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość procedur przetargowych;
  • Znajomość technik prezentacji;
  • Wysoki poziom umiejętności sprzedażowych;
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji;
  • Wysoki poziom etyki i kultury biznesowej;
  • Obsługa MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Współpracę w oparciu o B2B;
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy premium, laptop, telefon;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dodatkowe benefity.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Antal Pharma & Medical Devices

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Territory Sales Manager - kardiologia inwazyjna, wielkopolskie