Oferta pracy

Terytorialny(a) Przedstawiciel(ka) Sprzedaży

HILTI

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług Hilti w regionie

  • Odpowiedzialność za pełny proces sprzedaży i doradztwo (E2E)

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

  • Realizacja ustalonych planów sprzedaży (KPI)

  • Rozwijanie i budowanie bazy klientów w regionie

  • Dbałość o wysoki standard obsługi i wzmacnianie pozytywnego wizerunku naszej marki

  • Współpraca z Inżynierami oraz naszymi sklepami firmowymi (Hilti Store) w regionie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (min. 2 lata)

  • Doświadczenie w branży budowlanej lub technicznej (mile widziane)

  • Umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu

  • Sukcesy w pozyskiwaniu klientów i realizacji planów sprzedażowych

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Determinacja w działaniu i ambicja w osiąganiu założonych celów

  • Umiejętność adaptacji i szybkiego uczenia się

  • Ważne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym jest dla nas priorytetem. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom dając możliwość wyboru modelu pracy zgodnego z indywidualnymi potrzebami i rodzajem wykonywanych zadań. Hilti daje Ci możliwość elastycznego dopasowania grafiku pracy gdy zmienia się Twoja sytuacja rodzinna lub prywatne plany. W Hilti możesz także wziąć urlop bezpłatny - nawet do 6 miesięcy, z gwarancją powrotu na równoważnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Dlaczego mam złożyć aplikację?

W Hilti każdy zawdzięcza swój sukces umiejętnościom i pracy zespołowej. Mamy dla Ciebie przygotowany program wdrożeniowy, w którym m.in. nauczymy Cię naszego portfolio.

Stawiamy na różnorodność - co trzecia osoba zatrudniona u nas to kobieta, a co piąta w sprzedaży bezpośredniej.

Dołącz do zespołu, który nie tylko osiąga ponadprzeciętne wyniki, ale przede wszystkim wzajemnie troszczy się o siebie i najzwyczajniej w świecie bardzo się lubi. Nie musisz wierzyć nam na słowo - aplikuj, poznaj nas osobiście i poczuj tę atmosferę na własnej skórze!

Podczas jednego z etapów rekrutacji zabierzemy Cię na jazdę w terenie gdzie zobaczysz na czym polega praca naszych Terytorialnych Przedstawicieli Sprzedaży.