Oferta pracy

Terytorialny Kierownik Sprzedaży (ASM)

Perfetti Van Melle PolskaO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja założonych celów sprzedażowych indywidualnych i zespołowych

  • zarządzanie podległym zespołem

  • wdrażanie strategii PVM na podległym obszarze

  • egzekucja rozwoju produktów z oferty PVMP w punktach sprzedaży zgodnie ze strategią firmy

  • realizacja strategii rozwoju współpracy z wyznaczonymi klientami bezpośrednimi i pośrednimi

  • współpraca z ogólnopolskimi grupami zakupowymi oraz sieciami

  • kontrola stoków magazynowych dystrybutorów i weryfikacja odsprzedaży

  • monitorowanie zachowań konkurencji na obsługiwanym rynku

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem na rozległym terenie

  • praktyczna wiedza i znajomość lokalnego rynku FMCG oraz trenów rynkowych

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)

  • wykształcenie wyższe oraz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny