Logo Pracuj.pl

Terytorialny Przedstawiciel Handlowy

Bacardi-Martini PolskaO firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację sprzedaży i obsługę klientów na wybranym obszarze rynku,
  • Realizacja miesięcznych oraz kwartalnych planów sprzedaży,
  • Koordynowanie pracy zespołu Merchandiserów oraz Promotorów sprzedaży,
  • Dbanie o ekspozycję towaru poprzez działania merchandisingowe,
  • Inicjowanie i monitorowanie akcji promocyjnych,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • Analizę sprzedaży na obsługiwanym obszarze,
  • Monitorowanie lokalnego rynku pod kątem działań konkurencji,
  • Proponowanie rozwiązań mających na celu wzrost sprzedaży i wzmocnienie pozycji produktów Bacardi-Martini.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (przedstawiciel) w firmie FMCG,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Ukierunkowanie na klienta,
  • Ukierunkowanie na dostarczanie wyników,
  • Decyzyjność i umiejętność rozwiązywanie problemów,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i planowania,
  • Komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Umowa na czas nieokreślony po pozytywnym okresie próbnym,
  • Prywatna opieka zdrowotna (Medicover),
  • System kafeteryjny MyBenefit lub dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Sklepik pracowniczy z fantastycznymi produktami Bacardi,
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE),
  • Praca w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Niezbędne narzędzia takie jak laptop, tablet, telefon,
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego.

Bacardi-Martini Polska

Bacardi-Martini jest jedną z największych firm alkoholowych na świecie. Jest firmą rodzinną istniejąca od 1862 roku zajmującą się produkcją i dystrybucją najbardziej rozpoznawalnych alkoholi premium na rynku. W swoim portfolio posiada takie marki jak, m.in.: Bacardi, Martini, Grey Goose, Dewar’s i Bombay Sapphire.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj”.

Terytorialny Przedstawiciel Handlowy, Olsztyn