Terytorialny Przedstawiciel Handlowy On Trade

Bacardi-Martini Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bacardi jest jedną z największych firm alkoholowych na świecie. Jest firmą rodzinną istniejąca od 1862 roku zajmującą się produkcją i dystrybucją najbardziej rozpoznawalnych alkoholi premium na rynku. W swoim portfolio posiada takie marki jak, m.in.: Bacardi, Martini, Grey Goose, Dewar’s i Bombay Sapphire.

Terytorialny Przedstawiciel Handlowy On Trade Numer ref.: Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ON Trade jest odpowiedzialny za rozwijanie sprzedaży produktów BMP na podległym terenie w kanale gastronomicznym.

PODSTAWOWE ZADANIA:

  1. Ogólna odpowiedzialność za podległy obszar; ciągły rozwój biznesu BMP w kanale gastronomicznym.
  2. Realizacja celów sprzedażowych dla podległego obszaru (GSV, produkt i mix produktowy).
  3. Zarządzanie zespołami wsparcia, konsultantów, zespołów promocyjnych, trenerów, ambasadorów.
  4. Realizacja zadań jakościowych , budżetowych i zbieranie danych ( POS, polityka cenowa, raporty konkurencji, kontrola budżetu).
  5. Budowanie bliskich i efektywnych relacji biznesowych z wyznaczonymi klientami lub segmentami klientów, w tym między innymi z Sieciami gastronomicznymi, Hotelami, Hurtowniami i punktami sprzedaży zgodnymi z aktualną strategią firmy.
  6. Zbieranie informacji, spostrzeżeń dotyczących trendów, zachowania konsumentów i klientów, działań i planów konkurencji; rekomendowanie działań wspierających biznes na bazie uzyskanych informacji na swoim terenie i u podległych klientów.
  7. Ciągłe poszukiwanie możliwości udoskonalenia i poprawy wyników, regularne dostarczanie nowych pomysłów jak rozwijać klientów i rynek aby zapewnić realizację celów organizacji i zwiększać udziały rynkowe. Eksplorowanie nowych kanałów i możliwości zwiększenia sprzedaży na podległym terenie.

NASZE WYMAGANIA:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (przedstawiciel) w kanale HORECA
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • ukierunkowanie na klienta
  • ukierunkowanie na dostarczanie wyników poparte osiagnięciami
  • decyzyjność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność ustalania priorytetów i planowania
  • komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Nowoczesne narzędzia pracy (iPad, samochód, laptop, telefon)
  • Umowa na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie okresu próbnego
  • Prywatna opieka zdrowotna (Medicover)
  • System kafeteryjny MyBenefit lub dofinansowanie do karty MultiSport
  • Sklepik pracowniczy
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • Praca nad ciekawymi projektami
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się orgnizacji
  • Przyjazne, międzynarodowe środowisko pracy
  • Liczne eventy pracownicze
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
  • Premia kwartalna
  • Rodzinna atmosfera
  • Ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Termin nadsyłania aplikacji mija 01 sierpnia 2020 r.

Prosimy o umieszczenie w swoim CV następującego oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji prowadzonej przez Bacardi-Martini Polska Sp. z o. o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 22 zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy