Oferta pracy

Terytorialny Przedstawiciel Handlowy

Bacardi-Martini Polska Sp. z o. o.

  • Zakopane

    Zakopane, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację sprzedaży i obsługę klientów na wybranym obszarze rynku,

  • Realizacja miesięcznych oraz kwartalnych planów sprzedaży,

  • Koordynowanie pracy zespołu Merchandiserów oraz Promotorów sprzedaży,

  • Dbanie o ekspozycję towaru poprzez działania merchandisingowe,

  • Inicjowanie i monitorowanie akcji promocyjnych,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • Analizę sprzedaży na obsługiwanym obszarze,

  • Monitorowanie lokalnego rynku pod kątem działań konkurencji,

  • Proponowanie rozwiązań mających na celu wzrost sprzedaży i wzmocnienie pozycji produktów Bacardi-Martini.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (przedstawiciel) w firmie FMCG,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Ukierunkowanie na klienta,

  • Ukierunkowanie na dostarczanie wyników,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Decyzyjność i umiejętność rozwiązywanie problemów,

  • Umiejętność ustalania priorytetów i planowania,

  • Komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Umowa agencyjna przez pierwszy rok pracy z możliwością przedłużenia współpracy po upływie roku na zasadzie umowy o pracę z Bacardi-Martini Polska sp. z o.o.,

  • Prywatna opieka zdrowotna (Medicover),

  • Sklepik pracowniczy z fantastycznymi produktami Bacardi,

  • Praca w dynamicznej międzynarodowej organizacji,

  • Niezbędne narzędzia takie jak samochód (również do użytku prywatnego), laptop, tablet, telefon

TWOJA SZANSA

Bycie częścią zespołu Off-Trade rozwijającego nasze marki w kanale tradycyjnym i nowoczesnym, w celu uzyskania większego udział w rynku.

O TOBIE

Poszukujemy Primos, którzy chcą być częścią naszej Rodziny i chcą rozwijać swoją karierę w dynamicznym zespole. Musisz być zorientowany na wyniki, mając na celu rozwój biznesu na podległym obszarze, a w szczególności koncentrując się na sprzedaży naszych marek Premium.

NASZA KULTURA

Dzielimy pasję i przedsiębiorczy talent naszego założyciela i kierujemy się naszymi trzema filarami kulturowymi - Fearless, Family i Founders, które inspirują naszych Primo do bycia najlepszymi, jakimi mogą być i motywują nas we wszystkim, co robimy. A co to oznacza?

· Bycie nieustraszonym (Fearless); oznacza przyjęcie elastycznego sposobu myślenia, łatwość w próbowaniu nowych rzeczy i podejmowaniu ryzyka. Jesteśmy upoważnieni do kwestionowania pomysłów i wprowadzania innowacji.

· Rodzina (Family); Traktujemy siebie nawzajem jak Rodzinę. Zawsze.

· Bycie jak Założyciele (Founders); Duch przedsiębiorczości leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Postrzegamy biznes tak, jakby był naszym własnym. Postępujemy właściwie dla firmy i wszyscy bierzemy odpowiedzialność za naszą pracę.