Logo Pracuj.pl

Test Automation Engineer-Allegro Pay

Allegro PayO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pracujemy nad zapewnieniem jakości innowacyjnego systemu odpowiedzialnego za nową metodę płatności na Allegro - AllegroPay - na każdym z frontów - backend, web i aplikacje mobilne
  • Pracujemy zwinnie łącząc testy eksploracyjne i automatyczne kładąc duży nacisk na zwiększenie pokrycia testami automatycznymi
  • Rozwijamy naszą kolekcję testów automatycznych z wykorzystaniem RestAssured (Kotlin), MockServer (.NET), Geb (Groovy), Gatling (Scala), XCUITest (Swift), Espresso (Kotlin)
  • Jako QA odpowiadamy nie tylko za testy, ale za cały proces - trzymamy w garści Release Management, współpracujemy ściśle przy budowie pipelinów i ustalaniu procesów
  • Będziesz mieć możliwość korzystania z budżetów na szkolenia, udział w konferencjach czy książki
  • Weźmiesz udział w najciekawszych eventach - rocznie ponad 100 naszych inżynierów wyjeżdża na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), w tym na Testing Cup, Test:Fest, Google I/O, DroidCon, AnDevCon, WWDC
  • Proponujemy Ci aktywne uczestnictwo w życiu największych grup użytkowników związanych z testowaniem oprogramowania w Polsce poprzez organizację szkoleń/warsztatów i prezentacji m.in. w Poznaniu, Warszawie oraz Toruniu
  • Będziesz pracował w gronie doświadczonych Product Ownerów, Designerów i Developerów, którzy dzielą się wiedzą na setkach szkoleń, konferencji, meet-upów czy na stronach naszego bloga https://allegro.tech
  • Zostaniesz uczestnikiem (a może prelegentem?) wydarzeń wewnętrznych typu Allegro Tech Meeting
  • Dostaniesz od nas laptop z i7, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 16’’ lub 13’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), do tego dwa zewnętrzne monitory i wszystkie gadżety których potrzebujesz

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w automatyzacji testów webowych lub mobilnych
  • Potrafisz pisać kod w Kotlinie lub Javie, ewentualnie C#
  • Znasz technologie internetowe (REST, HTTP)
  • Korzystasz z narzędzi do testów wydajnościowych
  • Potrafisz korzystać z systemów kontroli wersji
  • Chcesz się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę
  • Ambitnie podchodzisz do swoich obowiązków i chętnie poszerzą swoją wiedzę o nowe narzędzia i frameworki

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Allegro Pay to największy w europie środkowej fintech - jedyne miejsce gdzie na taką skalę można obsługiwać finanse korzystając z najnowszych technologii. Szukamy doświadczonych i dociekliwych inżynierek i inżynierów którzy chcą tworzyć wysokowydajne i stabilne rozwiązania (np. obsługa tysięcy RPS na stronie przedmiotu) oraz pragną się rozwijać budując rozwiązania dla milionów ludzi.

Test Automation Engineer-Allegro Pay, Poznań