Oferta pracy

Test Automation Engineer (java)

ista Shared Services Polska Sp. z o.o.O firmie

8 00012 000 brutto / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium

  • SQL

  • PROTRACTOR

  • POSTMAN

  • XML

  • JSON

  • REST

  • Linux

  • GitLab

  • English B2+

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie automatycznych testów oprogramowania dla najważniejszej aplikacji w międzynarodowej Grupie ista

  • Tworzenie i wykonywanie przypadków testowych

  • Praca z dokumentacją testową

  • Optymalizacja testów

  • Aktywne uczestniczenie w procesie rozwoju i modyfikacji aplikacji

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w zakresie projektowania oraz automatyzacji testów

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji napisanych w JAVA

  • Umiejętności pracy w zespole i otwartości na pracę w międzynarodowym środowisku

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Regularne szkolenia (również certyfikowane)

  • Dostęp do platform Udemy oraz Pluralsight

  • Kursy językowe

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karnet sportowy

  • Supernowoczesne biuro w centrum Gliwic - fun room, chillout room, parking, elektrycznie regulowane biurka, 2-3 monitory

  • Elastyczne godziny pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy