Logo Pracuj.pl

Test Automation Engineer

Visiona Sp. z o.o.O firmie

Visiona Sp. z o.o.

Profesora Michała Życzkowskiego 14

Czyżyny

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium

  • Postman

  • Jenkins

  • GitLab

  • Python

Mile widziane

  • Cloud

  • Docker

System operacyjny

O projekcie

Przyjdź i zostań z nami.

Będziesz zarządzał infrastrukturą do testów automatycznych i tworzył nowe narzędzia ułatwiające prace testerom. Już nigdy żaden projekt nie zostanie bez testów!

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja procesów wytwarzania, wdrażania i testowania oprogramowania z uwzględnieniem procesów bezpieczeństwa systemu.
  • Utrzymanie i monitoring wdrożonych rozwiązań i narzędzi w firmowej infrastrukturze lub klientów.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej wdrożonych rozwiązań i narzędzi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w automatyzacji testów UI (Selenium, Postman)
  • znajomość narzędzi CI/CD (Jenkins, Gitlab)
  • znajomość języka Python lub innego skryptowego
  • umiejętność pracy w środowisku Linux

  • znajomość Dockera
  • znajomość rozwiązań Cloud
  • znajomość rozwiązań do zarządzania logami i monitoringu aplikacji

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • udział w profesjonalnych projektach
  • współpracę w gronie ekspertów i pasjonatów
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazne zarządzanie i niepowtarzalną atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

1. Aplikacja

2

2. Test kompetencyjny (techniczny)

3

3. Wspólna rozmowa kwalifikacyjna

4

4. Zatrudnienie - Witamy w #Visiona Team

Visiona jest dostawcą rozwiązań IT dla sektora bankowego oraz finansowego. Posiadamy ekspercką wiedzę w projektowaniu, tworzeniu, optymalizacji i zabezpieczaniu procesów płatności elektronicznych.

Stworzyliśmy i rozwijamy autorski i nowoczesny pakiet aplikacji dedykowany obsłudze instrumentów płatniczych takich jak karty płatnicze, elektroniczne portfele, Apple Pay, Google Pay, Blik itp.

Test Automation Engineer, Profesora Michała Życzkowskiego 14, Czyżyny, Kraków