Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Test Automation Engineer

Britenet Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Jira

  • Selenium

  • SoapUI

O projekcie

Projekt realizowany dla Klienta z sektora publicznego i dotyczy unowocześnienia systemu poboru opłat na drogach krajowych.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych;

  • Przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych;

  • Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów;

  • Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów;

  • Udział we wdrażaniu oprogramowania w całym cyklu życia oprogramowania;

  • Zapewnianie jakości wytwarzanych produktów;

  • Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania i testerami biznesowymi;

  • Zarządzanie małymi zespołami testerów

  • Udział w akceptacji testów

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania;

  • Tytuł inżyniera lub magistra (preferowane kierunki: informatyka, matematyka lub pokrewne);

  • Certyfikat ISTQB/ISEB lub równoważny;

  • Praktyczna znajomość języka SQL / PLSQL;

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów, np.: JIRA;

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi testy (SoapUI, JMeter) oraz w automatyzacji testów (Selenium WebDriver, lub pokrewne);

  • Praktyczne doświadczenie w planowaniu prac zespołu testerskiego w procesie wytwarzania i utrzymania oprogramowania;

  • Praktyczna wiedza w zakresie Java / JavaScript / XML / WebServices;

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Britenet Sp. z o.o.

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze

z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 750 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy