Oferta pracy

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

ONWELO S.A.

Karolkowa 30

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Selenium

  • Jira

Mile widziane

  • Testy API (Rest Assured,Postman)

  • JUnit

  • Bash

  • Linux

  • Jenkins

  • Maven

  • JMeter

  • Allure

  • Selenium Grid

System operacyjny

O projekcie

Jesteś na etapie poszukiwania nowego miejsca pracy? Zapoznaj się z naszą ofertą! Poszerzamy zespół Testerów ds. Automatyzacji, w którym wiedza techniczna i kilkuletnia praktyka spotyka się ze wzajemną współpracą i osiąganiem wspólnych sukcesów. Poszukujemy entuzjastów technologii webowych oraz osób, które chcą realizować projekty dla klientów międzynarodowych. Wzmacniając drużynę Onwelo będziesz miał okazję realizować projekty m.in. dla sektora FinTech, Healthcare, Automotive czy też E-commerce.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie testów automatycznych

  • Uczestniczenie w realizacji i testowaniu aplikacji

  • Zgłaszanie błędów aplikacji wykrytych w czasie testów

  • Tworzenie i wykorzystywanie scenariuszy testowych

  • Analizowanie i raportowanie wyników testów

  • Tworzenie dokumentacji projektowej w zakresie testowania

  • Proponowanie nowych rozwiązań oraz usprawnianie istniejących w trakcie przeprowadzania testów

  • Analizowanie funkcjonalnych wymagań biznesowych pod kątem kompletności

  • Uczestniczenie w projektowaniu aplikacji z deweloperami, aby opracować dokładną strategię testowania

  • Tworzenie skryptów testowych i identyfikowanie różnic w stosunku do oczekiwanych wyników

Nasze wymagania

  • Posiadasz od 2 do 8 lat doświadczenia w przygotowaniu i przeprowadzeniu testów rozwiązań IT z wykorzystaniem języka Java oraz z narzędziem Selenium WebDriver

  • Znasz język angielski na poziomie B2

  • Cechuje Cię dociekliwość w testowaniu różnych aplikacji i rozwiązań

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia

  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii

  • Uzyskasz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów

  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu

  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich

  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa HR-owa

2

2. Rozmowa merytoryczna z Delivery Managerem