Test Automation Engineer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.01.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 02.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SYZYGY powstało w 1995 roku i specjalizuje się w digital marketingu — oferuje usługi kreatywne, technologiczne i mediowe. Grupę SYZYGY tworzy już ponad 550 osób w biurach w Berlinie, Frankfurcie, Hamburgu, Monachium, Londynie oraz Nowym Jorku i Warszawie. Do największych klientów grupy należą marki BMW, Deutsche Bank, Mazda, McDonald’s oraz o2.

Do naszego nowego projektu realizowanego w Warszawie zapraszamy:

Miejsce pracy: Warszawa
TAE0301

Główne zadania:

  • pisanie testów akceptacyjnych aplikacji webowych w oparciu o Selenium, etc.
  • przygotowanie planów testów i scenariuszy testowych
  • testowanie ręczne nowych funkcji serwisu
  • podstawowa analiza aplikacji pod kątem jej użyteczności
  • automatyzacja procesów uruchamiania zestawów testów

Chcemy Cię poznać, jeśli:

  • masz doświadczenia w testach aplikacji webowych, zarówno warstwy frontendowej jak i backendowej
  • posiadasz znajomość zagadnień związanych z user experience
  • potrafisz używać Selenium lub podobnego narzędzia
  • umiesz posługiwać się językiem angielskim

Będzie bardzo miło, jeśli dodatkowo:

  • znasz nowoczesne technologie frontendowe, takie jak Angular JS, React, CSS, co ułatwi Twoją współpracę z programistami
  • posiadasz Certyfikat ISTQB foundation
  • masz podstawową znajomość Javy oraz doświadczenie w AEM i z bazą JCR

Z naszej strony możemy Ci zagwarantować:

  • współpracę z pozytywnymi ludźmi z pasją, którzy nastawieni są na jakość
  • wsparcie koleżanek i kolegów w realizacji zadań
  • projekty pełne wyzwań dla polskich i zagranicznych Klientów
  • znaczący wpływ na funkcjonowanie i rozwój działu Client Service
  • dużą dawkę samodzielności i przestrzeń na kreatywność
  • benefity medyczne, sportowe, rozwojowe
  • możliwość doskonalenia swoich kompetencji

Więcej szczegółów opowiemy bezpośrednio na spotkaniu.

Administratorem danych jest SYZYGY Warsaw z siedzibą w Warszawa 02-952, Wiertnicza 39 A. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.