Oferta pracy

Test Automation Engineer

ING Bank Śląski S.A.

10 00020 000 brutto / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Selenium

  • Python

Mile widziane

  • Python

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i utrzymanie testów automatycznych dla aplikacji: webowej i backendowych

  • Tworzenie scenariuszy testowych.

  • Projektowanie i rozwijanie procedur testowych.

  • Pomoc w utrzymaniu aplikacji: środowiska PRD, rozwojowe i testowe

  • Raportowanie błędów.

  • Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania

  • Dbanie o jakość wytwarzanego kodu źródłowego , wykonywanie code review

  • Współtworzenie standardów technicznych

  • Pracę w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Nasze wymagania

  • Znajomość frameworku do automatyzacji testów_ WebDriven, Selenium

  • Znajomość języka zapytań SQL

  • Znajomość jednego z narzędzi SoapUI /Postman

  • Znajomość testów niefunkcjonalnych : JMeter, NeoLoad.

  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów projektowych, oraz przywiązywania uwagi do detali

  • Znajomość JSON, REST API, SWAGGER

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do przejścia przez testy rekrutacyjne weryfikujące zadeklarowane umiejętności

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy