Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Test Developer

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    3City Electronics Sp z o.o. działa na rynku od 2013 roku. Oferujemy usługi z zakresu projektowania elektroniki i mechaniki, tworzenia oprogramowania oraz produkcji, testowania i certyfikacji urządzeń elektronicznych.

    Specjalizujemy się w tworzeniu komputerów przemysłowych i rozwiązań IoT opartych o procesory w architekturze x86 Intel oraz ARM. Z wielką pasją angażujemy się w rozwój pomysłów naszych klientów oraz tworzymy własne platformy referencyjne. Stosujemy najnowsze technologie, dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo informacji, zarządzamy procesem projektowym w oparciu o uznane metodologie. Nasze usługi i innowacyjne rozwiązania znajdują zastosowanie na całym świecie. Nasz zespół tworzą najlepsi trójmiejscy specjaliści, głównie absolwenci Politechniki Gdańskiej posiadający wieloletnie doświadczenie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • przeprowadzanie testów funkcjonalnych systemów wbudowanych i oprogramowania
    • rozwijanie testów automatycznych w ramach prac projektowych
    • przygotowywanie stanowisk testowych
    • konfigurowanie i utrzymywanie maszyn testowych
    • rozwijanie narzędzi i poznawanie nowych technologii usprawniających testy
    • ścisła współpraca z działami oprogramowania i projektowania
    • przygotowywanie dokumentacji projektowej
    • administracja środowiskiem Linux

    Oczekujemy:

    • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • podstawowej znajomości języka python lub innego języka obiektowego
    • znajomości systemu kontroli wersji (np. Git, SVN)
    • znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie
    • dobrej znajomości systemu operacyjnego Linux

    Mile widziane:

    • doświadczenie w używaniu platform testowych (np. Robot Framework)
    • znajomość zagadnienia wirtualizacji i narzędzi takich jak Docker, KVM, VirtualBox
    • podstawowa wiedza na temat zagadnień sieciowych
    • umiejętność rozwijania oprogramowania dla systemów wbudowanych

    Gwarantujemy:

    • stabilną prace w młodym, zgranym zespole
    • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
    • możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach
    • kontakt z najnowszymi technologiami
    • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system motywacyjny
    • duży rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
    • karty MultiSport
    • prywatne ubezpieczanie medyczne
    • umowę o pracę, elastyczne godziny pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

    Administratorem danych osobowych, przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest 3City Electronics Sp. z o.o. (ul. Abrahama 1A/5.02-5.05, 80-307 Gdańsk). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.