Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Test Engineer

Infoprojekt sp. z o. o.

  • Matejki 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Matejki 6

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • Git

  • CI/CD

  • T-SQL

  • Selenium

  • Scrum

  • PowerShell

System operacyjny

O projekcie

Szukamy Inżyniera Testów Oprogramowania, który usprawni proces rozwoju aplikacji i wzmocni nasz zespół.

Jeżeli szukasz możliwości rozwoju w zakresie testowania aplikacji w złożonym, ciekawym i szybko rozwijającym się projekcie, to sprawdź czy pasujesz do naszego profilu.

Fajne byłoby się poznać! 😊

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i walidacja aplikacji

  • Opracowanie strategii testów zgodnych z wymaganiami projektu

  • Przygotowywanie i wykonywanie przypadków testowych (manualnie)

  • Identyfikowanie, rejestrowanie, dokumentowanie i śledzenie błędów aplikacji

  • Pomoc w uruchamianiu testów automatycznych

  • Pomoc w procesie wydawania aplikacji

  • Pomoc w procesach ciągłej integracji i dostarczania aplikacji (CI/CD

Nasze wymagania

  • Znajomość metodologii, narzędzi i procesów zapewnienia jakości oprogramowania

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania (frontend i backend)

  • Podstawowa znajomość T-SQL

  • Znajomość narzędzi i technik wersjonowania i zarządzania kodem (najlepiej Git)

  • Znajomość narzędzi oraz technik automatyzacji testowania (preferowane Selenium)

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych

  • Znajomość Scrum

  • Znajomość podstaw programowania (C#, T-SQL, PowerShell)

  • Umiejętności komunikacyjne na dobrym poziomie

  • Zrozumienie potrzeb biznesowych klienta

  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie

  • Dokładność, dbałość o szczegóły

  • Super, jeśli posiadasz następujące certyfikaty😊: ISTQB, CSTE, Microsoft Certified: Azure DevOps Engineer Expert (Exam AZ-400), Microsoft Certified: Azure Administrator Associate (Exam AZ-100 + AZ-101)

To oferujemy

  • Stabilną i atrakcyjną finansowo pracę w niekorporacyjnej atmosferze

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych

  • Mentoring i wsparcie wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych kolegów i koleżanek

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

  • Dostęp do platformy szkoleniowej

  • Refundacja certyfikatów MS

  • Kartę MultiSport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Udział w ciekawych imprezach firmowych

  • Miejsce pracy w samym centrum Wrzeszcza

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych