Oferta pracy

Test Engineer (IP networks)

Capgemini Software Solutions Center

  • Legnicka 48, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

Twój zakres obowiązków

  • będziesz tworzyć plany projektów testowych we współpracy z klientami i dostawcami;

  • przygotowywać i konfigurować środowiska testowe i narzędzia testowe;

  • analizować, tworzyć, implementować i wykonywać przypadki testowe;

  • zarządzać błędami i raportować.

Nasze wymagania

  • posiadasz 3 lub więcej lat doświadczenia w QA;

  • masz doświadczenie w technologiach sieciowych (protokoły MPLS, VPLS, IP VPN, itp.);

  • ALBO jesteś biegły w obszarze mobile packet core networks (GPRS, UMTS, LTE, 5G);

  • masz doświadczenie w używaniu narzędzi do automatyzacji testów w środowisku sieciowym (np. Qi task);

  • jesteś osobą o mocno rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych i płynnie posługujesz się językiem angielskim.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • szkolenia zawodowe i językowe;

  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;

  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;

  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Multisport card

Etapy rekrutacji
1

Online application

2

Linguistic verification

3

Short technical interview “Telco” (optional)

4

Online interview

5

Welcome on Capgeminers board! 😊

Software Solutions Center (Wrocław and Poznań) is a part of Capgemini Group.

We are a global leader in consulting, technology services and digital transformation. The group's goal is to introduce leading and innovative solutions and to provide a wide range of digital world possibilities for out clients, based on over 50 years of tradition and extensive industry knowledge. The company was founded in 1967 in France. We are guided by the belief that the business value of technology comes from people and should serve them. We are a multicultural organization with over 270,000 employees employed in 50 countries.

You can learn more about us visiting our website:

Przewiń do profilu firmy