Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Test Engineer

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 04.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    IP/TestNET/eSky/02/18

    Zadania:

    • Tworzenie planów, scenariuszy testowych, przypadków testowych oraz raportów z przeprowadzonych testów
    • Wykonywanie testów akceptacyjnych systemu
    • Praca przy infrastrukturze nad wdrażaniem standardów komunikacji, praca z siecią LTE
    • Współpraca z innymi specjalistami tj.  programistami, analitykami i administratorami
    • Tworzenie dokumentacji technicznej

    Wymagania:

    • Min. 1,5 roku doświadczenia w testach manualnych
    • Znajomość: Jira, Junipare, VMware
    • Chęć rozwoju w automatyzacji w Javie
    • Język angielski- bardzo dobry (praca w międzynarodowym zespole)
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Znajmość zagadnień telekomunkacyjnych lub sieciowych (ze względu na rodzaj testowanych produktów)

    Oferujemy:

    • Stała umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie+ benefity!
    • Udział w ciekawym projekcie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Lokalizacja: Kraków-Podgórze
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim