Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Test Engineer

  • opolskie
  • Specjalista
  • 02.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja zatrudnienia
    nr licencji 3260
    Find your own at
    devire.pl
    DEAN05251

    Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

    Twoja przyszła Firma / Your future Company

    Jeśli poszukujesz pracy pełnej wyzwań, chcesz brać udział w procesie tworzenia i rozwijania międzynarodowej organizacji – ta praca jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkującej podzespoły dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy doświadczonych i samodzielnych osób na stanowisko Test Engineer.

    Zadania:

    • Wykonywanie badań laboratoryjnych w centrach testowych, testów zmęczeniowych i wytrzymałościowych
    • Opracowanie standardów testowych i odpowiednich instrukcji pracy
    • Rozwój, projektowanie i budowa stanowisk testowych
    • Planowanie, przygotowywanie  i wykonanie prób dla prototypów prodktów, określenie zadań testowych, opracowywanie sekwencji testowej, dokumentowanie wyników testów
    • Komunikacja i współpraca z działem badań i rozwoju oraz klientami zewnętrznymi
    • Opracowanie sekwencji testowych oraz prezentacji wyników pomiarów
    • Współpraca przy analizie specyfikacji klienta i przygotowaniu na tej podstawie założeń projektowych
    • Zapewnienie gotowości stanowisk testowych i sprawności sprzętu pomiarowego (konserwacja i kalibracja)
    • Tworzenie i weryfikacja norm testowych oraz instrukcji roboczych
    • Uwzględnianie wszelkich wymagań technicznych, jakościowych przy organizacji testów
    • Komunikacja między działowa jak również z klientami czy dostawcami
    • Aktywne współtworzenie, optymalizowanie, polepszanie procesów
    • Utrzymanie wyposażenia testowego zgodnie z wymogami technicznymi jak i przepisami BHP
    • Utrzymanie porządku, czystości i dyscypliny na powierzonym obszarze

    Nasz Klient zapewnia:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w rodzinnej firmie
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy Automotive
    • Realny wpływ na rozwój projektów

    U Kandydatów zwracamy szczególną uwagę na:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, metrologia, maszyny robocze i pojazdy)
    • Znajomość systemów ERP (SAP)
    • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej
    • Znajomość procesów przemysłu motoryzacyjnego
    • Znajomość wytycznych i norm, w szczególności ISO/TS 16949, VDA 6.3
    • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).