Oferta pracy

Test Koordynator

ZF GroupO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie Programami Walidacyjnymi w aspekcie alokacji dla Laboratoriów;

  • Planowanie i weryfikacja postępu w testach, w celu dostarczać na czas właściwych rezultatów;

  • Przygotowywanie i alokowanie infrastruktury testowej zgodnie ze strategią i planem walidacji;

  • Przygotowywanie raportów i statusu testów dla klientów;

  • Zapewnienie i monitorowanie właściwej współpracy pomiędzy działami i dyscyplinami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami w automotive;

  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina - praca w akredytowanym laboratroium badawczym.;

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie, również w języku angielskim i opcjonalnie niemieckim;

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektami np. Ms Project, Viso , Excel itp.;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji do dynamicznego środowiska pracy;

  • Otwartość na potencjalne podróże służbowe.

To oferujemy

  • Dostaniesz możliwość pracy z najnowszymi technologiami – ADAS, autonomous driving;

  • Zyskasz dostęp do licznych szkoleń i zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie kolegów;

  • Panuje u nas przyjazna atmosfera, która wspiera pracę twórczą;

  • Dajemy możliwość pracy w elastycznych godzinach oraz pracy w formie hybrydowej;

  • Oferowany przez nas pakiet socjalny obejmuje: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”.

  • Dla osób spoza Częstochowy zapewniamy pakiet relokacyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny