Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Test Lead

Craftware Sp. z o.o.

  • Wołoska 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 22

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HP ALM

  • JIRA

  • API SOAP/REST

Mile widziane

  • Salesforce

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oraz tworzenie planu i strategii testów,

  • Zarządzanie zespołem testerów i koordynowanie zadań,

  • Współpraca z biznesem w zakresie ustalania zakresu testów,

  • Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych,

  • Wykonywanie testów manualnych wraz z dokumentowaniem ich przebiegu i wyników,

  • Proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość i efektywność procesu testowego,

  • Tworzenie dokumentacji testowej,

  • Nadzorowanie testów i defektów w trakcie fazy UAT,

  • Bliska współpraca z Analitykiem Biznesowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • 5 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania, z czego co najmniej 2 lat w roli Test Leada,

  • Praktyczna znajomość narzędzi wspierających testy (HP ALM, Jira, inne),

  • Doświadczenie w testach API SOAP/REST

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji CRM

  • Znajomość wymagań i procesów regulacyjnych SDLC.

  • Doświadczenie i wiedza z zakresu zarządzaniu ludźmi, mentoringu i coachingu, chęć wzmocnienia zdolności liderskich,

  • Umiejętność identyfikacji i zarządzania ryzykiem,

  • Zdolności interpersonalne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (praca w międzynarodowym środowisku),

  • Mile widziane doświadczenie z projektami Salesforce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników