Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Test Lead

Capgemini Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • opieka merytoryczna i nadzór nad zespołami testerów

  • planowanie rozwoju oraz wdrażania nowych rozwiązań w obszarze testów

  • opracowywanie strategii testów

  • tworzenie planu testów dla dostawców oprogramowania w zakresie testów

  • szacowanie pracochłonności testów

  • koordynacja i testowanie zmian dla systemów informatycznych

  • nadzór nad zgodnością oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi

  • współpraca z konsultantami, specjalistami, analitykami, programistami oraz przedstawicielami naszych Klientów

Nasze wymagania

  • wieloletnie doświadczenie w testowaniu aplikacji;

  • doświadczenie w analizie wymagań, specyfikacji, projektowaniu testów, przygotowywaniu danych testowych oraz wykonywaniu testów;

  • doświadczenie w koordynowaniu i wdrażaniu zespołu testerów;

  • doświadczenie w planowaniu testów, estymowaniu oraz usprawnianiu prac zespołu;

  • zdolności analityczne;

  • znajomość metodyk testowania manualnego, w tym w podejściu iteracyjnym i zwinnym;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • doświadczenie we wspólpracy z różnorodnymi zespołami testerów; przedstawicielami biznesu, dostawcami oprogramowania

  • znajmość metodyk testownania, np. ISTQB

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

W naszym centrum biznesowym w Warszawie: Capgemini Application Services Market Segment Polska koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań biznesowych i technologicznych. Nasze wielokulturowe zespoły projektowe zapewniają kompleksowe usługi w zakresie oprogramowania dla naszych klientów lokalnych i międzynarodowych.

Przewiń do profilu firmy