Oferta pracy

ZPT-2610

Test Performance Engineer

ALIOR BANKO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 29 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzeniu i utrzymaniu skryptów do testów wydajnościowych,

  • monitorowaniu testów wydajnościowych,

  • analizie wyników i raportowaniu,

  • przygotowywaniu dokumentacji technicznej,

  • udziału w spotkaniach zespołów projektowych,

  • współpracy z dostawcami zewnętrznymi,

  • wspieraniu procesu wdrażania nowych systemów,

  • udzielaniu konsultacji technicznych.

Nasze wymagania

  • przynajmniej roczne doświadczenie w zakresie tworzenia testów wydajnościowych lub automatycznych

  • znajomość narzędzi do testów automatycznych Selenium,

  • znajomość jednego języka programowania spośród JavaScript, C, Python, C#,

  • doświadczenie w projektowaniu testów wydajnościowych dla aplikacji mobilnych,

  • znajomość protokołów SOAP, REST,

  • znajomość wzorców XPATH, Regular Expression,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami do wersjonowania kodu (np. GIT),

  • znajomość Linuxa (przeszukiwanie logów aplikacyjnych),

  • dobrą organizację pracy, umiejętność współpracy w zespole, optymizm.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi do tworzenia testów wydajnościowych HP LoadRunner (TrueClient, Ajax), Jmeter,

  • znajomość narzędzi do monitorowania aplikacji,

  • znajomość Docker, Jenkins.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje