Oferta pracy

Test Specialist

e-point SA

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

e-point SA

Jana Pawła Woronicza 15

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Cypress

  • Selenium

  • REST API

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do zespołu zajmującego się testowaniem oprogramowania. Na co dzień będziesz ściśle współpracować z zespołem projektowym (programiści, architekci systemów, front-end deweloperzy, menedżerowie projektu).

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i utrzymanie testów automatycznych E2E;

  • analiza wyników testów, identyfikacja i raportowanie błędów;

  • podnoszenie jakości wytwarzanego oprogramowania we współpracy z developerami i testerami manualnymi;

  • współpraca w zakresie rozwiązywania wykrytych problemów oraz proponowanie usprawnień związanych całym z procesem wytwarzania oprogramowania;

  • wsparcie testerów manualnych w rozwoju w obszarze automatyzacji;

  • współpraca w zakresie przygotowywania specyfikacji technicznych i wymagań w obszarze testów;

  • wdrażanie i wykorzystywanie narzędzi wspierających procesy testowe

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w zakresie automatyzowania procesów testowania;

  • bardzo dobra znajomość Cypress (JavaScript), Selenium;

  • umiejętność testowania REST API;

  • doświadczenie w testowaniu UI, RWD;

  • umiejętność analitycznego myślenia, spostrzegawczość, dociekliwość;

  • umiejętność pracy w zespole, cierpliwość;

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i pisanie dokumentacji oraz komunikacji.

Mile widziane

  • doświadczenie w projekcie korzystającym z Kubernetesa

  • doświadczenie w projekcie używającym kafki

  • znajomość domeny/branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • siłownia w biurze

    • firmowa drużyna sportowa

    • preferencyjne pożyczki

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    • strefa relaksu

    • program rekomendacji pracowników

    Etapy rekrutacji
    1

    rozmowa HR

    2

    rozmowa biznesowa + zadanie