Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Test Team Manager

XPLUS S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • ERP

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i doskonalenie metodyk wykonywania testów automatycznych dla systemów ERP

  • tworzenie i optymalizacja procedur operacyjnych w obszarze usług testowania systemów ERP

  • nadzór merytoryczny i architektoniczny nad fazą testowania w projektach

  • nadzór nad jakością zakresu kompetencji, umiejętności i wiedzy zespołu testowego zgodnie z bieżącymi potrzebami oraz strategią biznesową firmy

  • współudział w rozwoju wizji biznesowej, strategii i rozwiązań w obszarze Testów Automatycznych (dla systemów ERP)

  • aktywne poszukiwanie i wdrażanie nowych inicjatyw i rozwiązań w celu usprawnienia pracy zespołu testowego i zwiększenia satysfakcji Klienta

  • zarządzanie zasobami, w tym prognozowanie zapotrzebowania na projekty, ocena i planowanie potrzeb kadrowych, zakresów i form wdrażania nowych pracowników w projekty

  • odpowiedzialność za planowanie, organizację oraz terminową i efektywną realizację działań zespołu

  • współtworzenie i opiniowanie treści marketingowych

  • aktywne uczestnictwo w inicjatywach marketingowych, w tym wystąpienia w mediach

Nasze wymagania

  • masz min. 6 letnie doświadczenie jako Test Manager w projektach budowy i rozwoju złożonych systemów informatycznych

  • znasz zagadnienia związane z wykonywaniem testów automatycznych

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • wyróżnia Cię analityczny sposób pracy, nastawienie na rozwiązywanie problemów i realizacja założonych celów

  • charakteryzuje Cię proaktywność, inicjatywa oraz wysoka efektywność w działaniu

  • znasz w praktyce zwinne metodyki zarządzania projektami

  • doskonale znasz język angielski

  • masz doświadczenie i znasz rynek testów dla systemów klasy ERP

  • masz doświadczenie we współpracy w międzynarodowym środowisku

  • masz doświadczenie w obszarze testów automatycznych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • szansę kreowania i koordynowania planu realizacji usług testów automatycznych kluczowego partnera Microsoft dla znanych marek klientów z Polski i świata

  • współudział w cyfrowej transformacji naszych Klientów na całym świecie

  • dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy

  • wsparcie w rozwoju – szkolenia i warsztaty

  • pracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia

  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy

  • zgrany zespół, z którymi będziesz świętować wspólne sukcesy

  • pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

XPLUS S.A.

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

Przewiń do profilu firmy