Praca tester automatyzujący (python)

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Kraków
    Twoje zadania: Dołącz do Centrum Kompetencyjnego Embedded i zmieniaj świat w dziedzinie elektro mobilności oraz infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych. Zespół projektowy rozwija oprogramowanie do szybkich ładowarek stacjonarnych...
    opublikowana: 19 kwietnia 2021
      • Gliwice
      Twój zakres obowiązków, Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za projektowanie i utrzymywanie testów automatycznych, uruchamianie testów, testowanie aplikacji webowych lub desktopowych, opracowywanie dokumentacji testowej, raportowanie wyników...
      opublikowana: 17 kwietnia 2021
        • Gdańsk
        Umiejętności: minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w automatyzacji testów w technologii Python doświadczenie w pracy z CI/CD znajomość obszaru testów regresyjnych mile widziane doświadczenie w zakresie testowania aplikacji backendowych dobra...
        opublikowana: 7 kwietnia 2021