Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    tester oprogramowania - Bydgoszcz

    Tak, chcę!

  • o firmie

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie 2018-08-14

    Masz już doświadczenie w testowaniu oprogramowania lub w konfigurowaniu środowiska testerskiego? A może interesuje Cie nieco inna ścieżka rozwoju i testowanie oprogramowania chciałbyś zamienić na przygotowywanie środowisk testowych? Jeżeli...

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie 2018-08-13

    Zakres obowiązków na stanowisku: Analizowanie wymagań oraz projektowanie scenariuszy testowych Tworzenie oraz utrzymywanie środowisk testowych Wykonywanie testów eksploracyjnych oprogramowania (testowanie zgodności funkcji z wymaganiami)...

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie 2018-08-12

    Twoje zadania: testowanie gier i aplikacji, wyszukiwanie i raportowanie błędów przy pomocy dedykowanych narzędzi, proponowanie ulepszeń w aktualnie testowanych grach, analiza konkurencyjnych tytułów. ...