Logo Pracuj.pl

Tester Akceptacyjny

EWL S.AO firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie u pracodawcy

Mile widziane

  • HTML

  • CSS

  • SQL

O projekcie

Na Twoim stanowisku głównym zadaniem będzie wykonywanie testów akceptacyjnych oraz tworzenie raportów z wynikami testów. Będziesz miał realny wpływ na rozwój EWL poprzez wsparcie zespołu projektowego w podejmowaniu decyzji o wdrożeniu nowych systemów oraz weryfikacji poprawek i aktualizacji w istniejących systemach firm zewnętrznych.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych.
  • Przeprowadzanie testów manualnych.
  • Opracowywanie dokumentacji testowej (scenariusze, przypadki i raporty z testów).
  • Współpraca w procesie projektowania procesów biznesowych.
  • Sprawdzanie użyteczności aplikacji pod względem biznesowym i zgłaszanie błędów.
  • Weryfikacja aplikacji pod względem łatwości obsługi.
  • Współpraca z Product Owner’em, QA Lead i zespołem projektowym.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w testowaniu.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych i testów manualnych.
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych i dokumentacji.
  • Znajomość strategii testowych.
  • Wiedza z zakresu ISTQB.
  • Umiejętność wykonywania testów czarnoskrzynkowych.
  • Umiejętność współpracy z biznesem, rozumienia jego potrzeb i ich realizacji poprzez odpowiednie testy.
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia.
  • Dokładność i sumienność w wykonywanych obowiązkach.
  • Umiejętność badania konkurencyjnych produktów na rynku i analizowania ich pod kątem testowanego produktu.

  • Znajomość HTML, CSS, DevTools.
  • Znajomość języka SQL.
  • Podstawowe umiejętności programistyczne.

Pracodawca oferuje

  • Współpracę z doświadczonym zespołem IT.
  • Możliwość realizacji ciekawych, nowych projektów.
  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy.
  • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko.
  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy.
  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji.
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę kafeteryjną.
  • Realny pływ na kształt organizacji i przyszłości branży migracji transgranicznych!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Mamy razem dużo pracy do zrobienia.

Tester Akceptacyjny, świętokrzyskie