Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester / Analityk biznesowy - staż

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tester/Analityk biznesowy - staż
    Departament Zarządzania Projektami
    (nr ref.: PMO)

    Wsparcie Zespołu w poniższych zadaniach:

    • Analiza potrzeb użytkowników biznesowych.
    • Analiza funkcjonalna.
    • Przygotowanie założeń zmian systemowych.
    • Administracja bieżącego funkcjonowania i parametryzacja systemów operacyjnych.
    • Zgłaszanie pomysłów modyfikacji i usprawnień istniejących procesów i funkcjonalności.
    • Identyfikacja błędów systemowych, proponowanie sposobów usuwania nieprawidłowości, monitorowanie ich eliminowania.
    • Testy systemów operacyjnych.

    Wymagania:

    • Studenci III-IV rok (studia zaoczne): ekonomia, zarządzanie, finanse, bankowość.
    • Dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
    • Umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, inicjatywa.
    • Staranność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

    Oferujemy:

    • Współpracę na podstawie umowy - zlecenie do 31.12.2018 r.
    • Uczestniczenie w strategicznych dla firmy projektach i zmianach.
    • Możliwość poznania procesów bankowych i leasingowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji.