Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester - Analityk Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    w Departamencie Zarządzania Projektami

    Zadania:

    Testy:
    • Testy funkcjonalne, regresji UAT,
    • Koordynowanie testów funkcjonalnych, regresji oraz testów UAT
    • Przygotowanie scenariuszy testowych.
    Analiza biznesowa
    • Analiza potrzeb użytkowników biznesowych w zakresie rozwoju systemów informatycznych banku i spółki leasingowej,
    • Analiza funkcjonalna,
    • Przygotowanie specyfikacji zmian systemowych.
    Administracja bieżącego funkcjonowania i parametryzacji systemów operacyjnych (w części biznesowej)
    • Identyfikacja błędów systemowych, a także proponowanie sposobów usuwania nieprawidłowości, monitorowanie ich eliminowania,
    • Współpraca z innymi jednostkami biznesowymi oraz dostawcami oprogramowania w zakresie modyfikacji i rozwoju systemów informatycznych,
    • Monitorowanie wyników wdrożonych zmian systemowych.
    Wymagania:
    • Dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Outlook).
    • Wykształcenie wyższe: ekonomia, zarządzanie, finanse, bankowość.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
    • Umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy.
    • Umiejętność planowania i samodzielność w działaniu.
    • Staranność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • Certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu testowania będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Volkswagen Bank Polska S.A.
    • Możliwość uczestniczenia w strategicznych dla firmy projektach i zmianach,
    • Możliwość poznania procesów bankowych i leasingowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
    • Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności i osiągnięć warunki zatrudnienia.
    • Ciekawy pakiet socjalny.

    Na dokumenty aplikacyjne (CV) czekamy do dnia  31-01-2018 pod adresem:

    Gwarantujemy pełną dyskrecję. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Volkswagen Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie Rondo ONZ 1, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922)."
    Jednocześnie informujemy kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.
    Volkswagen Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, Rondo ONZ 1, jako administrator Pani/Pana danych osobowych, informuje, iż:
    1)     dane Pani/Pana będą przetwarzane w celach związanych z prowadzonym procesem rekrutacji oraz archiwalnych,
    2)     dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim,
    3)     ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania,
    4)     podanie danych jest dobrowolne.