Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester / Analityk Testów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Warszawa pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego powinieneś dołączyć do IT Kontrakt? Bo tutaj jesteśmy sobą!
    Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje. Szukamy wyzwań nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale również tam, gdzie liczy się dobra zabawa oraz spełnianie naszych pasji - nie tylko tych związanych z IT. „Aktywnie po pracy – efektywnie w pracy” to hasło, które faktycznie odzwierciedla nasze codzienne działania. Dołącz do nas i przekonaj się sam!
    Polska, Warszawa
    Nr ref.: AS/TAT/WAW/08/P

    Dla jednego z największych poslich banków, poszukujemy Specjalisty na stanowisko Testera / Analityka Testów.

    Zadania do realizacji:

    •  Dyskusje z biznesem na temat wymagań
    • Przedstawienie wymagań w postaci diagramów procesów
    • Rozbicie wymagań na elementy testowe w ramach przygotowań do testów
    • Określenie warunków brzegowych, przygotowanie przypadków testowych
    • Automatyzacja procesu testowego (np. tworzenie danych testowych)
    • Raportowanie błędów, analiza wyników testów
    • Proponowanie rozwiązań alternatywnych (workarounds), analiza ryzyka

    Wymagania:

    • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych.
    • Przygotowanie automatycznych testów (znajomość narzędzi Katalon Studio/UiPath lub podstawy Java – Selenium)
    • Znajomość notacji UML/BPM

    Mile widziane:

    • Certyfikat ISTQB lub CCBA/CBAP
    • Znajomość zagadnień finansowych (RRSO, ubezpieczenia, prowizje kredytowane itp.)

    Oferujemy

    Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    Stabilne zatrudnienie
    w profesjonalnym środowisku
    Zróżnicowany zakres realizowanych
    projektów
    Prywatna opieka
    medyczna i karta sportowa
    Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    Pracę w zespole, dla którego Twoja opinia ma znaczenie
    Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.