Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester/Analityk

Carsmile S.A.O firmie

  • Prosta 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Carsmile S.A.

Prosta 51

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • PHP

  • .NET

  • PostgreSQL

System operacyjny

O projekcie

Szukamy osoby, która przełoży język biznesu na wymagania IT, a następnie zweryfikuje, czy wytworzone oprogramowanie spełnia wymagania biznesu :)

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych

  • bezpośrednia współpraca z zespołem deweloperskim

  • testowanie oprogramowania pod kątem zgodności z wymaganiami

  • udział w projektach wdrożeniowych

  • sporządzanie dokumentacji oprogramowania

  • udział w rozwoju produktu i całej firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (preferowana Informatyka lub kierunki pokrewne)

  • zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów

  • wysokie i rozwinięte zdolności analityczne i logicznego myślenia

  • gotowość do nauki i rozwijania się w technologiach informatycznych

  • znajomość zagadnień z dziedziny testowania systemów informatycznych

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • praktyczna znajomość narzędzi do testowania oprogramowania

  • praktyczna znajomość metod modelowania procesów biznesowych

  • znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz podstawowa znajomość SQL

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy z zakresu rynku motoryzacyjnego

  • Realny wpływ na kształt firmy i projektów

  • Prywatną opiekę zdrowotną i kartę sportową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Carsmile S.A. to największy w Polsce wirtualny salon samochodowy będący częścią Grupy Otomoto/OLX. Firma zatrudnia obecnie ponad 100 osób i cały czas się rozwija.

Przewiń do profilu firmy