Oferta pracy

Tester aplikacji

NET Innovation Software Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Plażowa 35
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

NET Innovation Software Sp. z o.o.

ul. Plażowa 35

Białystok

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania od 20 lat, działamy na rynku polskim, Wielkiej Brytanii. Nasz obszar działania to autorskie platformy B2B, integracje z IFS Applications, sklepy internetowe, aplikacje mobilne.

Zakres obowiązków i opis stanowiska:

  • wykonywanie i raportowanie wyników testów aplikacji webowych
  • tworzenie przypadków oraz scenariuszy testowych
  • przygotowanie środowiska testowego na potrzeby testów systemowych, funkcjonalnych, integracyjnych
  • tworzenie nowych i usprawnianie istniejących narzędzi i środowisk do testów
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji
  • realizacja zadań w zakresie 2 i 3 linii

Wymagania konieczne:

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie, sumienność, umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
  • umiejętności definiowania przypadków i scenariuszy testowych
  • analizowania poprawności funkcjonowania aplikacji oraz dobór odpowiednich narzędzi testujących
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • dobra znajomość systemów rodziny Windows/Linux
  • podstawy SQL
  • znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna)

Mile widziana znajomość:

  • wykształcenie kierunkowe (może być w trakcie studiów)
  • wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania – metodyki wytwarzania oprogramowania
  • znajomość technik i narzędzi automatyzacji testów oraz testowania manualnego
  • znajomość metodologii testowania i wdrażania testów

W zamian oferujemy:

  • stała praca w młodym, niewielkim ale dynamicznym i ambitnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę, umowa B2B
  • elastyczne godziny pracy, praca dla studentów

Kandydatki i Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) poprzez przycisk Aplikuj.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz.U. 133 poz. 883”.

Miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy