Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester aplikacji

NET Innovation Software Sp. z o.o.O firmie

  • Plażowa 35, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NET Innovation Software Sp. z o.o.

Plażowa 35

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie i raportowanie wyników testów aplikacji JAVA/Android

  • tworzenie przypadków oraz scenariuszy testowych

  • przygotowanie środowiska testowego na potrzeby testów systemowych, funkcjonalnych, integracyjnych

  • tworzenie nowych i usprawnianie istniejących narzędzi i środowisk do testów

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji

  • realizacja zadań w zakresie 2 i 3 linii wsparcia dla usług

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie, sumienność, umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność

  • analizowania poprawności funkcjonowania aplikacji oraz dobór odpowiednich narzędzi testujących

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • dobra znajomość systemów rodziny Linux/Android

  • postawy SQL

  • znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna)

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku tester

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe

  • wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania – metodyki wytwarzania oprogramowania

  • znajomość technik i narzędzi automatyzacji testów oraz testowania manualnego

  • znajomość metodologii testowania i wdrażania testów

To oferujemy

  • stała praca w młodym, niewielkim ale dynamicznym i ambitnym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę, umowa B2B

  • elastyczne godziny pracy, praca dla studentów

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania od 20 lat, działamy na rynku polskim, Wielkiej Brytanii. Nasz obszar działania to autorskie platformy B2B, integracje z IFS Applications, sklepy internetowe, aplikacje mobilne

Przewiń do profilu firmy