Oferta pracy

Tester Aplikacji Biznesowych

Moventum Services Sp. z o.o.O firmie

  • Wołoska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Moventum Services Sp. z o.o.

Wołoska 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i projektowanie przypadków testowych,

  • Wykonywanie scenariuszy testowych,

  • Zgłaszanie i monitorowanie wykrytych błędów w dedykowanym narzędziu,

  • Tworzenie dokumentacji projektowej oraz scenariuszy testowych,

  • Przygotowanie raportów z testów.

Nasze wymagania

  • Rozwinięte zdolności analityczne, dokładność, rzetelność,

  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów logicznych, tworzenia scenariuszy testowych z uwzględnieniem przypadków brzegowych,

  • Łatwość komunikacji interpersonalnej z pozostałymi komórkami w projekcie.

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku testera manualnego systemów webowych,

  • Znajomość narzędzi do śledzenia błędów,

  • Znajomość podstaw SQL,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wiedza z zakresu funkcjonowania funduszy inwestycyjnych/emerytalnych.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i rozwiązań stwarzających duże możliwości rozwojowe,

  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole,

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową,

  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy na temat procesów zachodzących podczas obsługi Funduszy Inwestycyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Moventum posiada swoje siedziby między innymi w Luksemburgu i Polsce. Jesteśmy jednym z liderów wśród firm obsługujących fundusze inwestycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej.

W zakres naszej obsługi wchodzą fundusze polskie i luksemburskie dystrybuowane na rynkach polskim, austriackim, czeskim oraz słowackim. Zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z obszarów produktów inwestycyjnych, operacji oraz technologii.

Przewiń do profilu firmy