Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Aplikacji Biznesowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Moventum posiada swoje siedziby między innymi w Luxemburgu i Polsce. Jesteśmy jednym z liderów wśród firm obsługujących fundusze inwestycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej.

    W zakres naszej obsługi wchodzą fundusze polskie i luksemburskie dystrybuowane na rynkach polskim, austriackim, czeskim oraz słowackim. Zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z obszarów produktów inwestycyjnych, operacji oraz technologii.

    www.moventum.com.pl

    W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z osobami, które nie posiadają doświadczenia w obszarze testów aplikacji, a są gotowe się tego uczyć.

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Zaplanowanie przypadków testowych,
    • Przeprowadzanie testów systemów,
    • Raportowanie błędów.

    Wymagania:

    • Rozwinięte zdolności analityczne, dokładność, rzetelność,
    • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów logicznych, tworzenia scenariuszy testowych z uwzględnieniem przypadków brzegowych,
    • Łatwość komunikacji interpersonalnej z pozostałymi komórkami w projekcie,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Wiedza z zakresu funkcjonowania funduszy inwestycyjnych/emerytalnych będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i rozwiązań stwarzających duże możliwości rozwojowe,
    • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole,
    • Międzynarodowe środowisko pracy,
    • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową,
    • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy na temat procesów zachodzących podczas obsługi Funduszy Inwestycyjnych

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy przesyłać
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Moventum sp. z o.o. dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    bottom