Oferta pracy

Tester aplikacji ERP

SIMPLE SAO firmie

  • Gallusa 10, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

SIMPLE SA

Gallusa 10

Katowice

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie dokumentacji testowej i testów w oparciu o wymogi formalne, jak i nieformalne w komunikacji z programistami i managerami produktu.

  • Opracowywanie, przeprowadzanie i utrzymywanie manualnych skryptów testowych.

  • Identyfikacja i zgłaszanie błędów przez zastosowanie metodologii badań ustrukturyzowanych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania.

  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP.

  • Mile widziany certyfikat ISTQB.

  • Kompetencje interpersonalne i komunikacyjne.

  • Dociekliwość, rzetelność i spostrzegawczość.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Nastawienie na rozwój kompetencji i umiejętności.

To oferujemy

Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.

Z przedstawicielami każdej z grup możesz się spotkać w jednym z klubów fitness dostępnych w pakiecie multisport. A jeśli będziesz pilnie potrzebować konsultacji lekarskiej, skorzystasz z dostępnego dla pracowników pakietu medycznego i zapiszesz się online na wizytę u wybranego specjalisty. U nas masz również możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • dowolna forma zatrudnienia

SIMPLE SA

Jesteśmy polską firmą obecną na rynku od 1988 roku. Nasze długoletnie doświadczenie i doskonała znajomość polskiego rynku sprawiają, że jesteśmy czołowym dostawcą rozwiązań dla uczelni, jednostek naukowo-badawczych oraz szpitali. Nasze rozwiązania zostały wdrożone ponad 3500 razy. Nasi eksperci pomogą Ci w poznaniu specyfiki branż, dla których tworzymy rozwiązania, by realizowane przez Ciebie prace odpowiadały na potrzeby naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy