Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Aplikacji Internetowych w Departamencie Bankowości Elektronicznej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
    w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Tester Aplikacji Internetowych
    w Departamencie Bankowości Elektronicznej
    (umowa zlecenie)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr. Ref.: Pracuj/Tester/DBE

    Obowiązki:

    • Analizowanie specyfikacji funkcjonalnych systemu bankowości elektronicznej dla potrzeb testowania
    • Przygotowanie i weryfikacja przypadków testowych
    • Wykonywanie testów oprogramowania i aplikacji webowych oraz raportowanie ich wyników

    Wymagania:

    • Umiejętność myślenia analitycznego
    • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Mile widziane:

    • Absolwenci/ studenci uczelni technicznych
    • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
    • Znajomość podstaw programowania
    • Znajomość zagadnień i doświadczenie w automatyzacji testów
    • Znajomość narzędzi do zarządzania zmianą (np. Bugzilla, JIRA)

    Oferujemy:

    • Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie na okres roku z możliwością przedłużenia
    • Pracę w ramach zespołu projektowego aplikacji internetowych
    • Bezpośrednią współpracę z programistami tworzącymi aplikację
    • Możliwość rozwoju ramach struktury Banku Millennium
    • Przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu
    • Pracę w dynamicznym środowisku, młodym zespole w międzynarodowej instytucji finansowej
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom